یک آسمان ارادت هر شب از ساعت 21:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو معارف

يك آسمان ارادت

یک آسمان ارادت از امواج فضیلت در دهه کرامت

رادیومعارف همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت با ویژه برنامه "یک آسمان ارادت" مهمان شنوندگان این رسانه دینی خواهد شد

1398/04/11
|
15:37

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛سید احمد محمودی مدیر گروه قرآن و اهل بیت (ع) همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت از پخش برنامه زنده" یک آسمان ارادت "خبر داد .
وی خاطرنشان کرد :ویژه برنامه «یک آسمان ارادت» در ایام میلاد حضرت معصومه (س) به تهیه و سردبیری ابوالفضل سلیمانی و اجرای رضا حبیبی به روی آنتن می رود
مدیر گروه قرآن و اهل بیت (ع)در ادامه این گفتگو خاطر نشان کرد : این برنامه با هدف بیان جلوه های الگویی مناسب همراه با رفتارهای عفیفانه برای مخاطبان با الگوپذیری از سیره حضرت معصومه (س) طراحی و تولید شده است.
وی همچنین به موضوعات این برنامه اشاره کرد و گفت: شخصیت شناسی وکرامت حضرت معصومه (س) وزیارت آن بانوی گرامی، اهمیت زیارت با معرفت توام با تبعیت در رفتار گریز از تبعیت به زندگی عفیفانه با محوریت حضرت فاطمه معصومه (س) واهل بیت (ع ) از جمله موضوعاتی است که با کارشناسی حجت الاسلام صفاری به آن پرداخته می شود .
گفتنی برنامه «یک آسمان ارادت » مصادف با میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) از 12 تیرماه 98 هر شب ساعت 22:30 از حرم مطهر حضرت معصومه(س) آغاز می شود و از از امواج فضیلت و فطرت به روی آنتن می رود و در آستانه ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) گروه برنامه‌ساز با استقرار در رواق دارالهدایه رضوی دل‌های مشتاق و شیفته خاندان عصمت و طهارت را راهی مشهدالرضا می‌کند.

دسترسی سریع
یک آسمان ارادت