صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

جمعه ها از ساعت 16:00 به مدت 30 دقیقه

چگونه فرزندان خود را به نماز ترغیب کنیم؟!

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، حجت الاسلام والمسلین صفایی، مدیر گروه معارف ،فقه و اندیشه این رسانه دینی از پخش برنامه "معراج" در سال جدید خبر داد .
وی عنوان کرد: این رسانه دینی با همکاری مرکز تخصصی نماز و با یاریِ خانواده‌های محترم، مسابقه رادیویی" معراج" را با هدف ترغیب و تشوق جوانان و نوجوانان به نماز و اقامه این فریضه الهی تقدیم می‌کند.
مهدی صفایی افزود: این برنامه با کارشناسی حجج اسلام محسن قرائتی، کاظمی و ملکی (از کارشناسان مرکز تخصصی نماز) به روی آنتن می رود و مخاطبان رادیو معارف با حضور در این مسابقه یا شنیدن برنامه، با مسائل تربیتی مربوط به نماز، معارف نماز، احکام و آداب نماز و سیره و احوال شهدا و بزرگان دربارة نماز آشنا می‌شوند.
مدیر گروه معارف‌،فقه و اندیشه رادیو معارف در خصوص نحوه شرکت در این مسابقه جذاب رادیویی گفت :مسابقه‌ رادیویی معراج، با حضور نوجوانان... وَ خانواده‌های محترم برگزار می‌شود و پدران، مادران، و نوجوانانِ عزیز می‌توانند برای حضور در این مسابقه با دو شماره تلفنِ 552 – 32910551 با پیش شمارة 025 ، با روابط عمومی رادیو معارف تماس گرفته یا به سامانة 30000553 پیامک ارسال نمایند
لازم به ذکر است مسابقة رادیویی "معراج" جمعه‌ها، ساعت 18:00 از رادیو معارف ، موج ام اف ردیف 96 مگاهرتز قابل دریافت است و سیدروح‌الله شجاعی تهیه کنندگی و حمید سوری اجرای این برنامه را بر عهده دارند

مرتبط با این خبر