مهمانی 10 كیلومتری غدیر به تلویزیون رسید

تهیه كننده برنامه «مهمانی غدیر» با اشاره به پخش این برنامه از شبكه های سراسری بیان كرد كه برنامه از عید قربان تا غدیر روی آنتن می رود و به اطلاع رسانی درباره همه جزئیات این مهمانی می پردازد.

1403/03/23
|
16:10

علی اصغر اصغرزاده تهیه كننده برنامه «مهمانی غدیر» درباره این برنامه تلویزیونی و جزئیات پخش آن به خبرنگار مهر بیان كرد: برنامه «مهمانی غدیر» از عید قربان تا عید غدیر حوالی ساعت 10 صبح تا شب روی آنتن شبكه‌های سیما می‌رود كه البته پخش آن به صورت ام سی و در فواصل مختلف برنامه هاست.

وی با اشاره به شبكه‌های پخش كننده اضافه كرد: اكثر شبكه‌های سراسری از جمله شبكه یك، دو، سه، افق، قرآن و نسیم این برنامه را پخش می‌كنند و رویكرد همه شبكه‌ها اطلاع رسانی به مردم نسبت به این مهمانی گسترده است.

اصغرزاده با اشاره به مخاطب این برنامه نیز عنوان كرد: رویكرد اصلی برنامه دعوت مردم به حضور در جشن 10 كیلومتری غدیر است. حتی این برنامه می‌تواند كمكی برای مردمی باشد كه می‌خواهند موكب برپا كنند. كسانی كه می‌خواهند این موكب ها را در مهمانی غدیر برپا كنند می‌توانند با ارسال شماره 1 به 30001155 در جریان جزئیات قرار بگیرند. این برای كسانی است كه می‌خواهند موكب داشته باشند و اگر هم موكب ندارند ولی می‌خواهند در این مهمانی بزرگ و سراسری مشاركت كنند باز هم اتفاقات دیگری هست كه اگر با این سامانه‌های مربوطه در تماس باشند می‌توانیم كمكشان كنیم.

وی درباره كنداكتور این برنامه یادآور شد: روزانه در پارت های مختلف با فضای شهرستان‌ها در سراسر كشور ارتباط می‌گیریم چون امسال جشن و «مهمونی 10 كیلومتری غدیر» به غیر از تهران در شهرهای دیگری هم برگزار می‌شود. بنابراین ما در این گفت و گوها سعی داریم به سوالات و اطلاع رسانی‌های صاحبان موكب ها در سراسر كشور بپردازیم به طور مثال اینكه موكب ها و مجموعه‌های مردمی از این می‌گویند كه چه تمهیداتی اندیشیده اند، برنامه ریزی هایشان چیست و موارد دیگر.

این تهیه كننده اضافه كرد: این برنامه به نوعی بازنمایی همه جزئیات این مهمونی 10 كیلومتری از مكان مهمانی تا اتفاقاتی كه در آنها می‌افتد، گروه‌های سرود، حضور چهره‌ها، اخبار، گزارش‌ها و اتفاقاتی است كه در این 10 روز از طریق موكب داران و متولیان رخ می‌دهد.

وی با اشاره به دیگر جزئیات برنامه گفت: برنامه البته بخش‌های دیگری هم از جمله نماهنگ و … هم دارد اما اصل برنامه اطلاع رسانی و بازتاب موارد مرتبط با مهمانی است.

اصغرزاده در پایان درباره ساعت‌های پخش برنامه گفت: پخش برنامه از روز عید قربان در شبكه‌های مختلف آغاز می‌شود اما كنداكتور ساعت‌ها هنوز دقیق مشخص نشده است.

دسترسی سریع