جنگ با حزب الله، جنگ آخرالزمانی خواهد بود

مسئول منابع و پرونده مرز‌ها در حزب‌الله لبنان گفت سران رژیم صهیونیستی هیچ تصوری از توانایی‌ مقاومت ندارند ما به كسانی كه مقاومت را به جنگ تهدید می‌كنند، می‌گوییم اگر این جنگ رخ دهد، جنگ آخرالزمانی خواهد بود.

1403/03/19
|
13:22

نواف الموسوی مسئول منابع و پرونده مرز‌ها در حزب‌الله لبنان گفت: دشمن صهیونیستی ذخیره سلاح كافی را برای جنگ با لبنان در اختیار ندارد. رژیم اشغالگر برای هر جنگی كه می‌خواهد علیه لبنان به راه بیندازد، به سلاح واشنگتن نیاز دارد.

وی افزود: منطقه پس از هرگونه جنگ احتمالی رژیم صهیونیستی علیه لبنان مانند سابق نخواهد شد. جنگ بعدی با اسرائیل جنگ پایانی خواهد بود.

الموسوی خاطرنشان كرد: اگر برادران غزه عملیات طوفان الاقصی را انجام نمی‌دادند، ما باید فاتحه مسأله فلسطین را می‌خواندیم. مقاومت فلسطین در غزه پس از هشت ماه درگیری، همچنان به حمله به دشمن و وارد كردن خسارات به آن ادامه می‌دهد. مقاومت فلسطین پاسخ طبیعی به اشغالگری است و رژیم صهیونیستی در حال نسل كشی در نوار غزه است.

این عضو ارشد حزب الله تأكید كرد: سلاحی كه مقاومت اسلامی لبنان تاكنون علیه دشمن از آن استفاده كرده، بنا به ضرورت بوده و هنوز از بخش گسترده‌ای از آن رونمایی نكرده است. در این مرحله، مقاومت استفاده از سامانه پدافند هوایی را علیه هواپیما‌های جنگی دشمن كه شهروندان را به وحشت می‌انداخت، ضروری دید.

الموسوی همچنین گفت: حمله مقاومت اسلامی به تجهیزات جاسوسی رژیم اشغالگر برای سردرگم كردن آن، اقدامی ضروری است. هدف از جنگ در مرز‌های جنوبی لبنان، منحرف كردن حواس دشمن و اعمال فشار برای توقف جنگ غزه است. سران رژیم صهیونیستی هیچ تصور درستی از توانایی‌های واقعی مقاومت ندارند و تهدیدات آنها هم به همین علت است. ما به كسانی كه مقاومت را به جنگ تهدید می‌كنند، می‌گوییم اگر این جنگ رخ دهد، جنگ آخرالزمانی خواهد بود.

نوافق الموسوی در پایان گفت: هدف حزب الله از مقابله با رژیم اشغالگر در جبهه لبنان كه توقف كشتار غزه است، روشن است. در میان دولت‌های غربی این احساس وجود دارد كه رویكرد ارتش اسرائیل در جنگ غزه بی نتیجه است. سازمان ملل از زمان صدور قطعنامه آتش بس 1701 پس از جنگ 33 روزه، ماهانه بیش از 400 مورد نقض این قطعنامه از سوی اسرائیل را ثبت كرده است.

دسترسی سریع