هفدهمین جشنواره بانوی كرامت فراخوان شد

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم گفت: هفدهمین جشنواره بانوی كرامت از سوی حوزه علمیه خواهران فراخوان شد.

1403/03/18
|
11:11

طاهره حیاتی؛ این جشنواره با هدف افزایش توان علمی - مهارتی پژوهشگران، گسترش فرهنگ پژوهش، نهادینه‌سازی تولید علم در بین دانشجویان و طلاب، بهره‌گیری از خلاقیت‌های علمی متنوع، تعامل هم‌افزا با نهادهای حوزوی و غیر حوزوی، تلاش برای شبكه‌سازی و ارتباط شبكه‌ای میان پژوهشگران و اعتبارسنجی پژوهش‌های دینی به ویژه در زمینه سبك زندگی و كار ویژه تبلیغ برگزار می‌شود.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم، با بیان اینكه این جشنواره در دو سطح استانی و ملی برگزار می‌شود، اظهار كرد: از طلاب و پژوهشگران قمی دعوت برای حضور در این جشنواره دعوت می‌شود.

وی افزود: جشنواره بانوی كرامت در 16 دوره ویژه طلاب حوزه علمیه خواهران (اساتید و طلاب) برگزار شده بود اما فراخوان این دوره به صورت ویژه اعم از حوزه علمیه خواهران اعلام شده است و همه طلاب (خواهران و برادران) و عموم پژوهشگران (در بخش ویژه) می‌توانند شركت كنند.

حیاتی با بیان اینكه بخش اول ویژه بانوان طلبه و اساتید حوزه علمیه خواهران است، تصریح كرد: پژوهش های پایانی اعم از پژوهش‌های پایانی سطح دو، پایان‌نامه‌های سطح3 و رساله های سطح چهار كه در سال 1401 و 1402 ارایه و دفاع شدند و كتاب‌هایی كه در سال 1401 و 1402 چاپ شدند.

وی با اشاره به اینكه بخش دوم ویژه طلاب و اساتید اعم از خواهران و برادران است، بیان كرد: فراخوان این بخش با موضوع سبك زندگی اسلامی برای مقالات كوتاه یعنی مقالات بین 1500 تا 3000 كلمه است و هر فرد می‌تواند حداكثر سه مقاله كوتاه ارسال كند.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم ادامه داد: افرادی كه در حوزه علمیه خواهران هستند، می‌توانند آثار خود را به نشانی kowsarnet.whc.ir و سایر طلاب به نشانی research.whc.ir ارسال كنند.

وی با بیان اینكه بخش سوم ویژه عموم پژوهشگران اعم از طلاب و غیر طلاب است، اضافه كرد: علاقمندان می‌توانند پژوهش های علمی_پژوهشی و علمی_ترویجی خود را با موضوع «حوزه های علمیه؛ تبلیغ كارآمد، خانواده متعال» ارسال كنند.

حیاتی با اشاره به اینكه مقالات ارسالی در این بخش بخش در پایگاه استنادی ISC نمایه می‌شود، گفت: مهلت ارسال آثار در بخش اول و دوم تا 31 تیر 1403 و در بخش سوم تا 31 شهریور 1403 است.

دستورالعمل ثبت نام در هفدهمین جشنواره بانوی كرامت

وی گفت: طلاب و پژوهشگرانی كه تحت پوشش مركز مدیریت حوزه های علمیه خواهران سراسر كشور هستند همانند گذشته از طریق كوثرنت به نشانی kowsarnet.whc.ir و با مراجعه به بخش "ورود به سامانه ها" گزینه "سامانه فراخوان ها" را انتخاب كرده و فرآیند ثبت اثر را انجام دهند.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان قم ادامه داد: ثبت نام سایر طلاب كه شامل طلاب آزاد، نظام قدیم، جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، جامعه المصطفی(ص)، طلاب خراسان و غیر طلبه ها (بخش ویژه) از طریق research.whc.ir انجام می‌پذیرد.

وی بیان كرد: اگر طلبه فاقد نام كاربری در سامانه است ابتدا اقدام به ثبت نام در سامانه research.whc.ir نموده و پس از دریافت نام كاربری و رمز عبور، اقدام به ورود به سامانه و انجام فرآیند ثبت نام كنند. طلابی كه دوره‌های قبل در سامانه ثبت نام كرده‌اند همانند دوره های سابق و بدون هیچ مانعی می‌توانند اثر پژوهشی خود را ثبت نمایند.

دسترسی سریع