دیدار خانواده‌های شهدای خدمت با رهبر انقلاب

خانواده‌های شهدای خدمت صبح امروز شنبه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو كردند.

1403/03/05
|
16:59

رهبر انقلاب در دیدار خانواده‌های شهدای خدمت: كار برای مردم، خدمت به مردم و مردمی‌بودن از بارزترین ویژگی‌های شهدای حادثه اخیر است/تشییع باشكوه شهدا نشان داد كه ملت ایران زنده است

✏️ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار خانواده‌های شهدای خدمت، كار برای مردم و خدمت به مردم و مردمی بودن را بارزترین ویژگی این شهدا برشمردند و گفتند: مرحوم شهید آقای رئیسی شب و روز نمی‌شناخت و به معنای واقعی كلمه خستگی‌ناپذیر بود.

✏️ رهبر انقلاب اسلامی با تسلیت به خانواده‌های این شهدا، مرحوم شهید آقای امیر عبداللهیان را نیز خستگی‌ناپذیر خواندند و افزودند: شرح خدمات و تلاش‌های آقای رئیسی و آقای امیر عبداللهیان در جبهه داخلی و در جبهه خارجی یك داستان طولانی و مفصل است.

✏️ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای یكی از نكات برجسته درباره مرحوم شهید آل‌هاشم را تغییر معنای نماز جمعه خواندند و خاطرنشان كردند: مرحوم آل‌هاشم از زمانی كه به امامت جمعه تبریز منصوب شد این نماز را از یك عمل عبادی صِرف به یك عمل جامع عبادی، معنوی، خدماتی و مردمی تبدیل كرد.

✏️ ایشان كار و تلاش برای مردم را از ویژگی‌های ممتاز شهید موسوی و شهید رحمتی و شهدای كادر پرواز دانستند و تاكید كردند: همین روحیات و ویژگی‌ها باعث شد كه خداوند آنها را مایه سرافرازی ملت ایران قرار دهد.

✏️ رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حركت و قیام مردم در تشییع این شهدا در تبریز، قم، تهران، شهرری، بیرجند، مشهد، مراغه، زنجان و نجف‌آباد گفتند: این تشییع باشكوه نشان داد كه ملت ایران زنده است.

✏️ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به تبلیغات و ادعای دشمنان مبنی بر جدایی مردم از جمهوری اسلامی اشاره كردند و افزودند: این حادثه، در مقابل دیدگان جهانیان و در عمل ثابت كرد كه ملت ایران به رئیس جمهور و كسانی كه مظهر شعارهای انقلاب بودند چه دلبستگی و وفاداری دارند.

✏️ ایشان مرحوم آقای رئیسی را مظهر شعارهای انقلاب خواندند و تاكید كردند: آقای رئیسی از همان ابتدا كه وارد تبلیغات انتخابات شد، بر روی شعارهای انقلاب و سخنان امام تكیه كرد و همه دنیا ایشان را به عنوان رئیس جمهور انقلاب می‌شناختند.

✏️ رهبر انقلاب اسلامی افزودند: وقتی مردم این‌گونه با عظمت از این مرد حمایت و تجلیل می‌كنند، معنایش حمایت از شعارهای انقلاب است.

دسترسی سریع