دیدار اعضای كنگره ملی بزرگداشت 24 هزار شهید تهران با رهبر انقلاب

كشورهای اسلامی باید ارتباط سیاسی و اقتصادی خود با رژیم صهیونیستی را قطع كنند

1402/11/03
|
15:58

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار دست‌اندركاران كنگره 24 هزار شهید تهران بزرگ با انتقاد از عملكرد مسئولان كشورهای اسلامی در قبال موضوع بسیار مهم غزه گفتند: برخی مواقع موضع‌گیریها و اظهارات مسئولان كشورهای اسلامی اشتباه است زیرا درباره موضوعی همچون آتش بس در غزه صحبت می‌كنند كه از اختیار آنها خارج است و در دست دشمنِ خبیثِ صهیونیستی است، مسئولان كشورهای اسلامی باید نسبت به موضوعاتی كه در اختیار آنها است، اقدام كنند.

رهبر انقلاب اسلامی تاكید كردند: آن موضوعی كه در اختیار مسئولان كشورهای اسلامی است، قطع شریان‌های حیاتی به رژیم صهیونیستی است، كشورهای اسلامی باید ارتباط سیاسی و اقتصادی خود را با رژیم صهیونیستی قطع كنند و به این رژیم كمك نكنند.

ایشان خاطرنشان كردند: به‌رغم عملكرد نامناسب مسئولان كشورهای اسلامی و به‌رغم همه سختی‌ها، همان‌گونه كه در قرآن آمده، خداوند با مردم مومن است و هرجا كه خدا باشد، پیروزی خواهد بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: پیروزی مردم غزه قطعی است و خداوند متعال این پیروزی را در آینده نه چندان دور به امت اسلامی نشان خواهد داد و دل‌های مسلمانان و در راس آنها مردم فلسطین و غزه خرسند و خوشحال خواهد شد.

مشروح بیانات رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار، هم‌زمان با برگزاری كنگره 24 هزار شهید تهران بزرگ منتشر می‌شود.

دسترسی سریع